Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Діа Фарма нагороджена найпрестижнішою премією фармацевтичної галузі України «Панацея 2021»

21 жовтня 2021 під час урочистої церемонії нагородження переможців щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея 2021»  компанія Діа Фарма в Україні була відзначена нагородою у номінації «Препарат року. Динамічний лідер».

Тазпен

Цього року лікарський засіб ТАЗПЕН було визнано «Препаратом року. Динамічним лідером» серед лікарських засобів групи антибіотиків у високоціновому сегменті. ТАЗПЕН з’явився на вітчизняному ринку у 2012 році та поступово завойовував довіру лікарів реаніматологів, хірургів та пульмонологів. Лікарський засіб ТАЗПЕН виробляється на фармацевтичному заводі Астрал Стерітек в Індії, який сертифіковано відповідно до стандартів належної виробничої практики GMP EU та спеціалізується на роботі із сухими субстанціями антибіотиків пеніцилінового та цефалоспоринового ряду. Завод Астрал Стерітек оснащений сучасним обладнанням та співпрацює з багатьма відомими фармацевтичними компаніями у всьому світі.

Під час отримання почесної нагороди Головня Вікторія – продакт менеджер компанії Діа Фарма, дякуючи за таку високу нагороду, зазначила: «ТАЗПЕН дійсно є лідером у групі антибіотиків[1]. Цей препарат необхідний у щоденному арсеналі лікарів для терапії пацієнтів з пневмонією, септичними станами, нейтропенією та різноманітними ускладненнями після хірургічних втручань.  Висловлюю велику подяку всім спеціалістам охорони здоров’я, зокрема анестезіологам та реаніматологам, пульмонологам та хірургам, які призначали препарат ТАЗПЕН – як результат – життя багатьох пацієнтів було врятоване.

Завдяки самовідданій роботі медичних представників компанії ДІА ФАРМА, які донесли інформацію про препарат ТАЗПЕН лікарям, він став доступним для пацієнтів через аптеки та в медичних закладах – програма державних закупівель. То ж велика подяка нашим постійним партнерам – компаніям БАДМ, ОПТІМА, ВЕНТА за плідну співпрацю по забезпеченню препаратом ТАЗПЕН багатьох аптечних сіток у межах всієї УКРАЇНИ. Горда за нашу команду, яка професійно і успішно працює кожен день! Ця нагорода є  нашою спільною перемогою!».

 

Для бренду ТАЗПЕН це перша статуетка «Панацея». Надіємось на визнання і у майбутньому.

Здобута нагорода є підтвердженням високої якості препарату ТАЗПЕН та великої постійної роботи представників компанії ДІА ФАРМА в Україні.  Діяльність ця незмінно направлена на задоволення потреб всіх медичних закладів в  лікуванні  тяжко-хворих пацієнтів. Особливу актуальність це має під час пандемії COVID-19.

 

Про премію

«Панацея» − один із найавторитетніших конкурсів фармацевтичного ринку України, заснований в 1999-му році. Більше 20 років організатори в рамках конкурсу «Панацея» аналізують діяльність фармацевтичного ринку, визначають кращі товари і послуги за вибором споживачів, відзначають професіоналів галузі та їхні здобутки.

Основою конкурсу і його головною складовою є незалежні аналітичні та маркетингові дослідження, що надають цьогорічні партнери конкурсу: компанії MASMI, QuintilesIMS, SMD, BUSINESS CREDIT, NIELSEN, UMG.

Об’єднання професіоналів сприяє створенню простору взаємодії і ефективного партнерства, що слугує розкриттю професійного потенціалу.

[1] *Серед препаратів групи J01C 2 ін’єкційні пеніциліни широкого спектру,
 J01C R05 Пиперацилін та інгібітор ензимів відповідно до АТС-класифікації у грошовому вираженні та обсязі продаж в упаковках за підсумками 9 міс 2021 р. за даними аналітичної системи дослідження ринку SMD.