Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Даний сайт належить Представництву “Діа Фарма Лімітед Україна” і захищений міжнародними законами про авторське право. Ви можете завантажувати цю інформацію тільки для особистого некомерційного використання, зміна і подальше тиражування такої інформації заборонені. Копіювання і використання такої інформації в будь-яких інших цілях також забороняється.

Власники цього сайту приймають розумні заходи для публікації на цьому Інтернет-сайті актуальної і точної інформації, але вони не роблять будь-яких офіційних заяв щодо точності, актуальності або повноти опублікованої інформації і не дають ніяких гарантій на цей рахунок. Власники цього сайту не несуть відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, понесені як наслідок отримання чи неотримання Вами доступу до цього Інтернет-сайту, а також з причини того, що Ви керувалися будь-якою інформацією, опублікованою на цьому Інтернет-сайті. Цей сайт орієнтований на користувачів з України.

Товарні знаки, комерційні найменування, фірмове оформлення і продукція, представлені на цьому Інтернет-сайті, знаходяться під охороною в Україні та в інших країнах.

Стосовно інформації, яка персонально ідентифікується, передається на цей Інтернет-сайт електронними засобами зв’язку, діють викладені на цьому сайті Правила Конфіденційності. Власники цього сайту мають право використовувати та копіювати всю іншу інформацію, передану на цей сайт зазначеними способами, в тому числі будь-які ідеї, винаходи, концепції, методики або ноу-хау, розкриті в такій інформації, в будь-яких цілях.

Відправник будь-якого повідомлення на цей Інтернет-сайт або власник цього сайту відповідає за інформацію, що на ньому, в тому числі за її відповідність дійсності і точність.